Welkom op de internetsite van zaalvoetbal (futsal) vereniging EBZV'85 uit Borne.

Dit seizoen komen wij uit met 8 teams in de competitie: EBZV 1 in de 3de klasse en EBZV 2, 3, 4, 5, 6, 7 & 8 in de 4de klasse. De thuiswedstrijden spelen we op vrijdag in sporthal "het Wooldrik" in Borne van 19.00 tot 22.00 uur.

Van de voorzitter:

Status sportcafé; er wordt momenteel door ongeveer 20 vrijwilligers gewerkt aan de schoonmaak / sloop en herinrichting. Nieuwe koelcel / verandering bar en inrichting enz.
Er wordt  met veel enthousiasme door verschillende partijen gewerkt. Ik wil hierbij onze leden vragen toch nog eens goed na te denken over de inzet als vrijwilliger. Vanuit de andere verenigingen is er wel veel animo. Het heeft ook voor onze vereniging veel voordelen.

 

 

 

 Privacyverklaring

 EBZV'85, zaalvoetbal voor iedereen in de regio Borne!